tlzbrane.jpg
top01.jpg (3 406 bytes) top02.jpg (3 232 bytes)
  HOME » Svítilny » lite X press
Svítilna X-tactical 101
 
Kód: 270517
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: lite X press
Ks. skladem:1

Naše cena: Na dotaz
 
 
Odeslat odkaz známému emailem
Kapesní svítilny X-Tactical jsou absolutně příjemné z hlediska ovládání a jsou multifunkční. V kompaktních, příručních hliníkových krytech s ochranou proti odstřikující vodě je zabalena nejmodernější LED technologie. Červený filtr uchovává schopnost nočního vidění, aniž by poškozoval adaptaci očí na tmu. Zelený filtr usnadňuje krmení a pozorování divoké zvěře a čtení map. Modrý filtr je vhodný pro použití při vyhledávání stop, protože lépe vyzdvihuje z podloží tekutiny, jako je krev a pot. Díky tomu je ideální pro policii, hasiče a bezpečnostní služby. Navíc je velice nápomocná lovcům ke střílení a hledání.

Vybavení:

Reflektor s mnoha fazetami pro velkoplošné osvětlení·5 světelných režimů·Systém Smooth Dimming Control: stmívatelné plynule od 100 % do 10 %·Rychlé blikající světlo·Funkce SOS·Odolný proti stříkající vodě (IPX4)·Tactical Switch (koncový spínač s krytkou)·Nastavení světelného režimu a zablokování přes Rotary Switch (otočný spínač)·Safety Off-Lock·Indikace stavu baterie·Robustní kovová spona pro upevnění.

Vlastnosti:

Tactical & Rotary Switch·Funkce blikání, SOS & signální funkce·Plynule stmívatelné

Rozsah dodávky:

Vč. baterií · 3 odnímatelné barevné filtry · Kovová spona.

 

http.dp.ua

bottom.jpg (7 844 bytes)
© 2008 - 2024 1K Design s.r.o. Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign, programming & hosting by 1K Design! Reklamní předměty